Ekonomi

Stride Inc. 2028 Mali Yılı için iddialı mali hedefler belirliyor

Stride Inc (NYSE: Stride Inc.), teknoloji eğitiminde lider bir oyuncu. LRN ). 2028 mali yılı için mali hedeflerini açıklayarak büyüme ve pazar genişletme stratejilerine olan inancını ortaya koydu. Bugün Reston, VA’da düzenlenen Yatırımcı Günü etkinliğinde CEO James Rhyu, şirketin temel gelir ve faiz tahminlerini içeren uzun vadeli planını sundu.

Eğitim teknolojisi firması, 2028 mali yılına kadar 2,7 milyar ila 3,3 milyar dolar arasında gelir elde etmeyi hedefliyor; düzeltilmiş işletme gelirinin ise 415 milyon ila 585 milyon dolar aralığında olması bekleniyor. Ayrıca Stride, hisse başına kazancının (EPS) 6,15 ila 8,35 dolar aralığında olacağını tahmin ediyor.

Rhyu, Stride’ın yeniliğe olan bağlılığını ve daha fazla öğrenciye ulaşmak için yeni pazarlara girme yeteneğini vurgulayarak şirketin gidişatı hakkındaki iyimserliğini dile getirdi. Şirketin sürdürülebilir büyümesi ve iş modelini etkili bir şekilde kullanma becerisi sayesinde hissedar değerini artırma potansiyelini vurguladı.

Stride Inc.’in çok çeşitli hizmet yelpazesi arasında kariyer öğrenme hizmetleri, sağlık ve teknoloji gibi sektörlerde mesleki beceri eğitimleri ve Fortune 500 şirketleri için istihdam çözümleri yer almaktadır. Şirket ayrıca askeri eğitim hizmetleri ve ortaöğretim müfredatları da sunmaktadır. Kapsamlı eğitim hizmetleri, ilköğretim ortamlarındaki çocuklardan ortaöğretim sonrası ortamlardaki yetişkin öğrencilere kadar geniş bir öğrenci yelpazesine hitap etmektedir.

50 eyaletin tamamında ve 100’den fazla ülkede müşterilere hizmet veren Stride Inc. Öğrencilerin, okulların, askeri çalışanların ve işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayan teknoloji tabanlı çözümleri ile K-12 eğitiminde devrim yaratmasıyla tanınıyor.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

haber-kalecik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu